Люди кожен день стикаються з проблемами, які роблять їх сильнішими або слабшими. Багато людей вміють добре справлятися з цими проблемами, але деяким важко контролювати свої почуття гніву через те, що вони дуже спонтанні, не вміють відчувати інших і швидко розлючуються.
Визнання проблеми - це важливий крок до зміни. Не виправдовуйтеся і не ухиляйтеся від відповідальності, наприклад, кажучи "вона мене довела" або "це мій характер". Реакція на роздратування і гнів — ваш недолік. Коли ви це визнаєте, зміни відбуватимуться швидше.
Злість часто маскує інші почуття, які ми не хочемо визнавати. Подумайте, що ховається за вашою злістю: страх, тривога, провина, незадоволеність, невпевненість?
Подивіться на ситуацію об'єктивно: чи дійсно людина хотіла вас зачепити, чи ви перебільшуєте?
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Поділіться своїми почуттями: якщо вас щось образило або не влаштовує, скажіть про це відразу. Це дозволить уникнути накопичення негативу і вирішити проблему.
Спробуйте уявити, чому людина вчинила так. Можливо, вона не хотіла вам зіпсувати день, але мала свої причини.
Вчіться терпіти інших. Люди можуть бути злі або образливі з різних причин, які не пов'язані з вами.
Якщо вам важко керувати гнівом навіть після використання цих порад, проблема може бути серйознішою, ніж здається. Не соромтеся звернутися за допомогою до фахівця.
Як раніше повідомляв портал Знай.ua, не подобається, не бачу, дзеркало повнить: п'ять помилок, які робимо у примірювальній та як їх уникнути
Також, Знай.ua писав про струнким - завужені, а спортивним - кльош: Топ-5 порад, як обрати ідеальні джинси