Панічна атака – це неабияке випробування. Вона як вершина всього тривожного та страшного, що може статися з Вами.

Олег Чабан, український експерт із психології, розповів про неї докладніше у програмі "Говорить Суханов".

Це не те, що відбувається раптово та без причини. Панічна атака зазвичай накопичується через різні зовнішні фактори, які навантажують Ваш розум. Важливо відрізняти її від звичайного стресу: адже вона приходить з такими симптомами, що здається, Ви зараз помрете.

як справитись з панічними атаками

Серце починає битися як божевільне, дихання перехоплює, відчуття, що все довкола змінюється, і Ви втрачаєте контроль над собою.

Популярні новини зараз

ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять

Не всі українці отримають червневі пенсії: кого ПФУ залишить без виплат

Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят

ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн

Показати ще

Але Олег заспокоює: панічна атака не призведе до смерті чи інвалідності. Це швидше якийсь глюк у роботі мозку, який змушує Вас переживати ось такі речі. Кажуть, якщо панічна атака неминуча – треба атакувати першим.

Що може спричинити таке?

Негативні новини, наприклад. І, до того ж, як Ви починаєте свій день – теж важливо: якщо з негативу, то весь день навряд чи буде радісним.

Щоб цього уникнути, Чабан рекомендує стежити за харчуванням – якщо мозок не отримує потрібних речовин, він може організувати Вам панічну атаку. І починати день із позитиву – це як застрахування від негативу на весь день.

Також наш портал повідомляв, " Я 34 роки хворіла, не знаючи чому": через лікарську помилку десятки тисяч людей стали жертвами страшного вірусу

Раніше Знай.ua стало відомо про те, чому люди ненавидять один одного - вчені дізналися, як це "перемогти", щоб настав світ

Вам буде цікаво дізнатися, психолог назвав головні "дзвіночки" алкоголізму: про що потрібно знати, щоб урятувати себе та своїх близьких