Користь від мікрохвильової печі величезна. Для деяких господарок і тих, хто живе в шаленому ритмі життя і нічого не встигає – це справжній порятунок. Загалом, прилад потрібний, зручний та практичний.
Для розігріву їжі в мікрохвильовій печі потрібно натиснути всього одну кнопочку і дочекатися, коли продзвенить таймер. Але, як виявилося, цього замало. Їжу слід ще підготувати, щоб вона вийшла не тільки теплою, а й соковитою.
Господиням рекомендують виконати кілька простих дій, щоб їжа в результаті не перетворилася на несвіжий сухар після розігріву в мікрохвильовій печі.
Додавання води
І без того сухе блюдо зовсім втратить привабливий вигляд і стане несмачним без води. Перед розігрівом додайте в ємність з їжею трохи чистої води. Можна використовувати й іншу рідину – соус, овочевий чи м'ясний бульйон.
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Також не забудьте про спеціальний пластиковий ковпак, він запобіжить випаровування вологи. Він виконує функцію захисту стін побутової техніки від потрапляння крапель із їжі під час нагрівання.
Послідовний розігрів
Якщо ця складна страва, вона може не розігрітися рівномірно. Наприклад, м'ясу потрібно більше часу, овочам – менше. Щоб цього уникнути, слід розділити їжу на частини та підігріти кожну окремо.
Перемішування у процесі
Знову ж таки, щоб їжа розігрілася рівномірно, її слід перемішувати під час розігріву. Можна ввімкнути 30-секундне нагрівання, перемішати блюдо і знову поставити на розігрів у такому ж режимі.
Нагадаємо, що не помутнішає і буде дуже смачним: правила приготування рибного бульйону.
Раніше ми повідомляли, що таке соковите, що аж слинки потекли: як правильно готувати куряче філе.
Також стало відомо, що раз на місяць можна собі дозволити: простий рецепт домашньої м'ясної солянки.