Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які в ці травневі дні вже встигли втомитися на своїх дачних та городніх ділянках, є дуже цікава інформація. Не секрет, що овочі потрібно підгодовувати, щоб вони отримували необхідні вітаміни та мінерали для росту та розвитку.
Особливого догляду потребують помідори, тому що вони вимагають збалансованого харчування для формування здорових плодів та рясного врожаю.
Один із українських богерів-дачників розповів, як і коли найкраще підгодовувати помідори. Завдяки таким методам ваш урожай вийде великим та солодким.
Коли слід підгодовувати помідори
Підживлювати помідори слід у декілька етапів залежно від їхньої стадії росту. Перше підживлення здійснюється через два тижні після пересадки розсади в грунт, що зазвичай припадає на кінець травня або початок червня.
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
"Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
По 3600 грн на руки три місяці поспіль: кільком категоріям українців виплатять допомогу
Друге підживлення проводиться у червні, коли рослини починають активно рости. Потім, у період цвітіння та формування плодів, помідори підгодовують у липні та серпні. Важливо стежити за станом рослин і продовжувати підживлення до кінця сезону, щоб забезпечити їх здорове зростання та рясний урожай.
Чим підгодувати помідори для щедрого врожаю
Якщо ваш ґрунт не дуже родючий, тоді експерти рекомендують використовувати для підживлення мінеральні добрива. Якщо у вас є чорнозем, тоді можна скористатися органічними.
Візьміть 5 грамів монофосфату калію, розведіть його в 10 літрах води, потім полийте помідори під корінь на зволожений грунт (0,5-1 л під кожен кущ). Ще можна використовувати суперфосфат — столову ложку розвести в 1 л гарячої води, потім розчинити в 10 л води і полити свої овочі.
Для підживлення помідорів підійде і деревна зола, її потрібно розсипати під кущ на политу грядку. Вона корисна для овочів, оскільки вона багата калієм, фосфором і кальцієм, які сприяють зміцненню кореневої системи та покращенню плодоношення.
Нагадаємо, запах приємний, і комарів не буде: топ рослин для городу, щоб відлякувати шкідників.
Раніше повідомлялося, буде чистіше, ніж у магазині: робимо домашній засіб для "реабілітації" сковорідки.
Також, заварку не викидай! Є дачний "фокус", який подарує багатий урожай цибулі.