Цвіль на землі в розсаді або в горщиках квітів, досить частий "гість". Але її не так важко позбутися, як вважається.
Популярна спеція убезпечить рослини від цього. Позбутися цвілі на ґрунті з розсадою допоможе кориця. Цей інгредієнт є натуральним та не нашкодить молодим рослинам.
Кориця є природним протигрибковим засобом. Саме завдяки цьому її властивостям вона чудово справляється з пліснявою на ґрунті в квіткових горщиках та лотках при вирощуванні розсади.
При появі плісняви на ґрунті з розсадою або кімнатними квітами посипте корицею. Вона вб'є плісняву і не дозволить їй з'явитися надалі. Діє кориця досить швидко. Але не слід забувати про організацію правильного догляду за рослинами після цієї процедури.
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Поливайте їх рівно стільки, скільки дійсно потрібно цій рослині, і не більше. Також слідкуйте, щоб у приміщенні не було підвищеної вологості.
Лунку, в яку ви висаджуватимете розсаду, посипте трохи корицею. Цей простий трюк забезпечить захист молодого саджанця від плісняви та допоможе йому швидше вкоренитися.
Також можна зробити розчин та поливати їм лунки перед посадкою. На 0,5 літра води чайну ложку і кинути настоюватися на кілька годин. Цією водою просто потрібно буде пролити лунки перед висадкою розсади.
Нагадаємо, коли можна садити редиску навесні: "золоті" правила дачників, які не бояться прохолоди .
Раніше ми повідомляли, як правильно посадити зубчики часнику: "золоті" правила весняної посадки.