Виявляється, що прибирання житлового простору за допомогою хімічних засобів може бути дуже небезпечним для здоров'я людини. Однак це не привід не прибирати. Якщо ви не будете регулярно прибирати свій будинок, можна помітити, що хвороби приходитимуть частіше.
Адже згодом накопичується багато пилу, волосся, старої лупи та іншого бруду. Жити у чистому середовищі важливо задля власного самопочуття. Звісно, є ще й гігієнічний аспект. Якщо ви забуваєте чистити різні предмети побуту, ви можете занедужати.
Про це розповів один із українських блогерів, який часто ділиться побутовими порадами у соціальних мережах.
Респіраторні інфекції, такі як застуда або грип, передаються повітрям через крихітні крапельки, що містять патогени. Вони вивільняються, наприклад, при диханні, розмові, чханні та кашлі. Ключовим моментом є чхання та кашель.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Коли ви сморкаєтесь або тримаєте руки перед ротом під час чхання, збудники також потрапляють на руки. Вони можуть передаватися іншим членам сім'ї через предмети або поверхні, наприклад, ручки дверей.
З цієї причини, щоб уникнути захворювання, слід регулярно очищати всі місця та предмети, яких часто торкаються, щоб не допустити зараження. Крім дверних ручок це стосується пультів дистанційного керування, віконних ручок, мобільних телефонів та інших електронних пристроїв, вимикачів світла, кнопки змиву в туалеті та кранів. Для очищення підійде, наприклад, рідина для миття посуду та дезінфікуючі засоби.
Ванна кімната – одне з приміщень у будинку, яке слід прибирати особливо часто. Не тільки тому, що тут ви хочете подбати про себе, але й тому, що в цій кімнаті є туалет. Це місце в будинку з найбільшим мікробним навантаженням. Мікроби можуть поширюватися під час користування від членів сім'ї або від гостей. Патогенні мікроорганізми можуть передаватися з рук на кнопки змиву, крани або ручки дверей, наприклад.
Залежно від типу мікроорганізмів, характеру поверхні, температури та вологості навколишнього середовища вони можуть виживати там протягом певного часу. Контакт із забрудненими предметами може призвести до поширення патогенних мікроорганізмів на руки інших людей через мазок інфекції і, зрештою, у їхній рот і травний тракт, що спричиняє інфекційні захворювання.
Крім регулярного миття рук, вирішальним заходом для стримування патогенних мікробів є використання окремих серветок для збирання санітарної зони. Варто спочатку мити раковину, а потім унітаз, часто міняти ганчірки для збирання та прати їх при температурі не менше 60 градусів за Цельсієм.
Крім тварин, маленькі діти також приносять багато бруду до будинку: діти досліджують світ руками, іграшки падають у пісок на дитячому майданчику, а соски малюки часто ділять із іншими дітьми.
Мікроби та бактерії з автобуса, дитячого садка та ігрового майданчика також потрапляють до будинку. Місця, якими діти часто користуються і яких вони торкаються, слід регулярно і ретельно прибирати.
Нагадаємо, мінералка, чай чи може алое: як правильно зробити косметичний лід для обличчя без зморшок.
Раніше повідомлялося, позбутися павутиння в будинку раз і назавжди: просте рішення, яке майже не потребує зусиль.
Також, випили гарячий – привітали онкологію: чому заборонено пити чай високих температур.